Ücretsiz Kanser Tarama Kayıt Aracı

Kanserde erken teşhis hayati önem taşımakta olup bu da gerekli sağlık taramalarının düzenli olarak yaptırılması ile mümkündür. Ancak üzülerek pek çok vatandaşımızın sağlık taramalarını aksatmış olduğuna şahit oluyoruz. Bu durumdan yola çıkarak vatandaşlarımızın taramalarını aksatmalarının önüne geçebilmek, ücretsiz tarama hizmetimizi daha fazla vatandaşımıza ulaştırabilmek üzere Ücretsiz Kanser Taraması Kayıt Aracı Projesi’ni hayata geçirdik.
Ücretsiz Kanser Taraması Kayıt Aracı Projesi;
•    Tarama zamanı gelmiş fakat gerek ulaşım şartlarından, gerek maddi imkansızlıktan, gerekse ihmal etmesi sebebi ile taramalarını yaptıramamış vatandaşlarımızın ücretsiz taramalarının yapılması için kayıtların alındığı ve gerekli sağlık kuruluşlarına ücretsiz sevk edildiği,
•    Sağlık ve eğitim direktörü tarafından  kanser türleri ile ilgili bilgilerin paylaşılıp soruların cevaplandığı bir hizmet projesidir.
Aracımız ile belirli dönemlerde yola çıkıyor ve vatandaşlarımızın kayıtlarını alıp kendileri için uygun olana taramalara ücretsiz yönlendiriyoruz.

DESTEK yaz,
3853'e gönder
Mucizelere Ortak Ol!