İyilik Peşinde Koş

Yardımseverlik Koşusu Nedir? Nasıl İyilik Peşinde Koşulur?

Yardımseverlik koşusu, sportif faaliyetler aracılığıyla Sivil Toplum Kuruluşları için destek toplama metodudur. Dünyada uzun yıllardır yapılan yardımseverlik koşusu, ülkemizde ilk kez 2008 yılında Adım Adım kurucuları tarafından gerçekleşmiştir.

Kişiler yarışlara katılmadan önce Adım Adım - İyilik Peşinde Koş Platformu’nda yer alan STK’ların projelerinden dilediğini seçerek yardımseverlik koşusunda bulunmak için ilk adım atar. Ve sonrasında çevresine sosyal medyadan, e-posta ve mesajlarla desteklediği STK’nın projesinden bahsederek bağış çağrısında bulunur. Bu sayede hem destekleği STK için bağış toplayıp maddi destekte bulunur hem de farkındalık yaratır.

Bireysel katılım sağlanabildiği gibi kurumsal katılım da sağlanabilen yardımseverlik koşuları sayesinde atılan her adım büyük iyiliklere dönüşüyor.

Üstelik yardımseverlik koşularına katılmak için sporcu olunmasına da gerek yok. Yeter ki iyilik peşinde koşmak isteyin.

Siz de kanser hastalarının verdikleri mücadeleye destek olabilmek için bireysel veya kurumsal olarak bizimle birlikte iyilik peşinde koşmak isterseniz formumuzu doldurabilirsiniz. İYİLİK PEŞİNDE KOŞMAK İÇİN TIKLAYIN!

Detaylı bilgi almak için onayd@turkkanserdernegi.org adresine mail atabilirsiniz.

 

2024 Yılında Yer Alacağımız Etkinlikler

 

Bugüne Kadar Değerli Kurumlarımız ve Gönüllü Koşucularımız ile Birlikte Neler Gerçekleştirdiğimize  Buradan Ulaşabilirsiniz.

DESTEK yaz,
3853'e gönder
Mucizelere Ortak Ol!