Bizim İçin Kampanya Yarat

Belki de hepimiz doğum günlerimizde sevdiklerimizden bir hediye almayı çok seviyoruz. Peki bu hediye bizi mutlu ettiği kadar kanser hastalarına da umut olacak bir hediye olsa çok daha anlamlı olmaz mı?

Peki Nasıl?

BURADAN kampanya başlat butonuna tıklayarak kişisel kampanya sayfanızı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz kampanyanızın linkini sosyal medyadan, e-posta ve mesajlar ile paylaşarak ailenizi, arkadaşlarınızı ve takipçilerinizi içten bir mesaj ile kampanyanıza destek vermeye davet edin.

Sadece doğum günlerinizde değil, sizin için özel olan bir günü kanserle mücadele eden hastalara destek olarak daha da anlamlı hale getirmek için de bağış kampanyası oluşturabilirsiniz.

Tüm şirket çalışanlarınızın katkı sağlayabileceği şekilde bir bağış kampanyası da oluşturabilir ve kurumsal sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirebilirsiniz.

Unutmayın! başlatacağınız kampanya, kanserle mücadele eden hastalara umut olacak.

Kampanya oluştururken desteğe ihtiyacınız olur ise onayd@turkkanserdernegi.org adresinden veya 0212 238 30 30 telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Destek vermeye her zaman hazırız.

Birlikte el ele kanser hastalarına umut olabilmek dileğiyle.