Maddi ve Ayni Destek

Kanser hastaları ve aileleri, tedavi süreçlerinin yanı sıra ne yazık ki ekonomik zorluklarla da mücadele etmek zorunda kalabiliyorlar. Bu süreçte yaşanan stresi hafifletmek ve hastaların tedaviye odaklanmalarına yardımcı olabilmek adına maddi ve ayni destekler oldukça önemlidir.

Türk Kanser Derneği olarak imkanı kısıtlı kanser hastalarımızın yaşadığı ekonomik zorlukları ortadan kaldırabilmek ve tedavilerine odaklanabilmelerini sağlayabilmek üzere tüm gücümüzle çalışıyoruz. Maddi destek programımızla ve gıda, kıyafet, tıbbi malzeme vb. gibi ayni yardımlarımızla hastalarımızın yanında oluyoruz.

Toplum olarak kanser hastalarına maddi destek sağlamak, insanlığın dayanışma ve empati gücünü yansıtan önemli bir göstergedir. Daha çok kanser hastamızın hayatına dokunabilmemiz için sizler de bağışlarınızla destek olabilirsiniz.

Bağış yapmak için tıklayın.

*Maddi destek programımız için başvurlar yıl içerisinde iki kez açılmakta olup gerekli belgeler ile yapılan başvurular değerlendirilerek yardım kararı bağlanmaktadır. Program başvuruları açıldığında web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda duyuruları yapılmaktadır.

DESTEK yaz,
3853'e gönder
Mucizelere Ortak Ol!