Dünyayı Büyüleyen İki Ünlü Sanatçı, Muhteşem Konserler

Bilet Rezervasyon :

0212 238 30 30 Biletinizi Türk Kanser Derneğinden alın, 1 hayat da siz kurtarın.

 

Değerli katkılarından dolayı MAP İletişim'e teşekkür ederiz.

 

Andre Rieu : 

“Good Music In Town” konserleri kapsamında klasik müziğin Madonna’sı André Rieu, Johan Strauss Orkestrası ile birlikte sürprizlerle dolu yepyeni performansıyla İstanbul’da...

 

Dünyanın tüm müzik otoritelerince bu yüzyılın en önemli müzisyenlerinden kabul edilen André Rieu, yoğun istek üzerine, dünyanın en iyi orkestralarından Johan Strauss Orkestrası ile birlikte yeniden İstanbul’a geliyor.

 

MAP, Piu Music ve CEO Event işbirliği ile Türkiye’ye gelecek olan André Rieu bu kez 27 Kasım 2014’te Sinan Erdem Spor Salonu’nda ve 29 Kasım 2014’te Ülker Sports Arena’daiki özel konser ile sevenleriyle buluşacak.

 

Bugüne kadar dünya müzik listelerinde 30 kez liste birinciliği, 355 Platin Albüm ödülü, 35 milyon DVD satışı, 2012 dünyanın en çok satan erkek sanatçısı, 2009 – 2011 yılın Tur Sanatçısı- TOP 10 gibi başarıları elinde tutan André Rieu, yine Pollstar listelerinde de 2012 yılının en çok kazanan müzisyenler listesinde 12. sırada yer alıyor.

 

 

The New York Times’ta yer alan bir incelemede,  “Klasik Müziğin Madonna’sı” olarak söz edilen ve müziğinin tüm dünyayı kucaklayabilecek bir güce sahip olduğundan bahsedilen André Rieu, günümüzde Olimpiyat Statlarında konser verebilen tek klasik müzik sanatçısıdır. 

 

 

 

 

 

Sarah Brightman : 

“Good Music In Town” konserleri kapsamında dünyanın en ünlü sopranosu Sarah Brightman 9 Kasımda İstanbul’da...

Dünyaca ünlü opera baladlarını, klasik müzik eserlerini kendine özgü bir yorumla, sanatseverlerle buluşturan İngiliz soprano, aktris, şarkı sözü yazarı ve dansçı Sarah Brightman “Good Music In Town” konsepti çerçevesinde 9 Kasım’da Ülker Sports Arena’daİstanbullu müzikseverlerle biraraya gelecek.

“Phantom Of The Opera”, “Cats”, “Requiem” ve “Aspects Of Life” gibi müzikal yapımlarda sahne alan, Barselona Olimpiyatları Oyunlarında Jose Carreras ile birlikte seslendirdiği “Amigos Para Siempre” ve ardından Andrea Bocelli’yle seslendirdiği “Time To Say Goodbye” ile büyük bir ivme yakalayan dünyanın en önemli kadın vokallerinden Brigthman, İstanbullulara büyülü bir müzik ziyafeti sunacak. 

 

AYIN VİDEOSU

Meme kanserinde erken tanı ve bilmek istediğiniz herşey.

Diğer Videolar

YALNIZ DEĞİLSİNİZ

Hikayelerimizi Paylaşalım

Haydi Sende Paylaş